Сучасна лазня зазнала за сотні років істотних змін, поступово обростаючи сучасними оздоровчими процедурами. Тепер це не просто похід у лазню, а цілі спа-процедури.
Однією з їх складових останніми роками стала гідротерапія, яка реалізується установкою в приміщенні сауни (не в лазні, звичайно) бочки джакузі. Все для лазні та сауни – на сайті saunashop.com.ua
Анатомічна форма та набір масажних форсунок джакузі дозволяють повністю розслабитися. Ергономічне дно, борти гідромасажної ванни максимально комфортні. Спеціальні режими подачі води з різними рівнями тиску, напрямки мають терапевтичні властивості. Гідромасажна ванна може замінити в сауні використання звичайного душу. Адже вона має низку переваг, порівняно з простим обливанням водою з душу чи відра-водоспаду.
Чому варто вибрати лазню з джакузі?
У гідромасажній бочці все тіло, а не певні його ділянки, піддається сприятливому впливу різноспрямованих потоків води. Гідротерапія підвищує тонус організму, сприяє виробленню гормонів щастя, мінімізує стресовий стан, бореться з безсонням, нервовою напругою. Власне, таким же набором позитивних для організму властивостей має і сама лазня, тобто гідромасаж відмінно вписується в лазневі процедури і посилює їхню користь.
Режим із сильнішим напором води знімає м’язові болі після фізичних навантажень. «Активний» гідромасаж сприяє покращенню еластичності шкірного покриву, рухливості суглобів.
Гідромасаж сприятливо впливає на кровообіг, метаболізм. При цьому відзначається хороша сприйнятливість організму до «водної терапії» в порівнянні зі звичайним масажем. Причому вплив посилюється, якщо прийняти джакузі після кількох заходів у парилку сауни або лазні.
Правила використання джакузі після лазневих процедур
Тривалість сеансу гідротерапії безпосередньо залежить від температури води. При показниках до 36 ° C у джакузі можна перебувати 20 хвилин. При 36-38 ° C час слід знизити до 15 хвилин. При температурі вище 38 ° C варто обмежити сеанс гідромасажу 10 хвилин.
Абсолютним протипоказанням прийняття лазні з джакузі є захворювання серцево-судинної системи. Також не рекомендується проводити гідротерапію при хронічних хворобах у гострій фазі. Перед походом у лазню необхідно проконсультуватися з лікарем.
Не варто приймати джакузі безпосередньо після їжі. Втім, це правило відноситься і до банних процедур.